Kamery sportowe GOPRO

GoPro – moda czy wygoda?

Każdy rynek oferuje wiele, ale nie zawsze połączenie mody i wygody. W ostatnich latach widzimy wzrost popularności kamer sportowych GoPro i produkty tego typu powinny być stawiane jako przykład geniuszu prostoty. No bo jak inaczej nazwać kamerę, którą można nosić na kijku, na głowie czy klatce piersiowej? Geniusz prostoty.

Dla kogo kamery sportowe GoPro?

Kamera sportowe GoPro powinny zainteresować głównie tych, którzy zajmują się sportami wyczynowymi, wspinaczkami górskimi, ekstremalną jazdą na skuterze wodnym itd. Kamery tego typu są wodoodporne i trudno je zniszczyć nawet, gdy spadną z kilku metrów na twardy beton. Ich zaletą jest jakość nagrywania oraz bardzo wytrzymała bateria. Aby przekonać się jak działa kamera GoPro, możemy posłużyć się popularnym serwisem YouTube i jego gwiazdami. Kanały typu AdBuster, SciFan, MocnyVlog i wiele, wiele innych korzystają z kamer GoPro, ponieważ dzięki nim mają swobodę w nagrywaniu i nie muszą werbować osób trzecich do kontrolowania wszystkiego przy statywie.

Koszt kamer sportowych GoPro (tak, to są kamery stricte sportowe) nie jest obłędnie wysoki. Już za 599 złotych otrzymamy podstawowy, ale bardzo wydajny model. Profesjonalistom radzimy szukać czegoś lepszego, na przykład GoPro Hero 4.

A Wy jakich kamer GoPro używacie? Piszcie w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.